Nënkryetari i PD, Edi Paloka, akuzoi disa prej ambasadorëve të akredituar në Tiranë për qëndrimet e tyre pas publikimit të…
Ambrozia Meta ,gazetarja që e nxorri Ramën nga binarët, në konferencën e Rinasit ka marrë mbështetjen e shumë prej ndjekësve…
Opozita do të protestojë më 26 maj për të kërkuar largimin e Fatmir Xhafaj si ministër i Brendshëm dhe në…
Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka shkruar në një status në Facebook  se Rama është gënjeshtar  dhe…
Partia Demokratike nuk e bëri të ditur emrin e gazetarit që ka bërë përgjimin, por ai që intervistoi Albert Veliun…
Debate i zhvilluar midis gazetares dhe Edi Ramën në konferencën e mbajtur pas kthimit të kryeministrit nga Sofja, për lidhjen…
Ngjarjet më të fundit ku opozita sjell video dhe fakte të reja me dëshmitarë të gjallë që tregojnë aktivitetin kriminal…
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për agjencinë që mori për…
Nga Lulzim Basha Opozita e bashkuar i fton të gjithë qytetarët shqiptarë, zonja dhe zotërinj, vëllezër dhe motra, të rinj…
Kryeministri Edi Rama ka braktisur konferencën e shtypi që po mbante në aeroport. I ndodhur përballë një pyetje që nuk…
Para tre ditësh në mbledhjen e grupit parlamentar të PS-së, Edi Rama tha se kishte kontaktuar një agjenci të specializuar…
Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka dalë i nxirë para gazetarëve në sallën e konferencave në Aeroportin e Rinasit, menjëherë…

Lajmet e fundit

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Politikë

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Banorët e zonës së Astirit te Unaza e Re, në kryeqytet vijojnë protestat e tyre, kundër mos kompensimit për prishjen e banesave të tyre. Në ditën e 12 të protestës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!