Amerikanët po nxjerrin në dritë dokumente të reja për lidhjet e Sorosit me ish-ambasadorin e SHBA-ve në Shqipëri Donald Lu.…
Është acaruar gjendja te bashkia e Tiranës. Qindra banorë të zonës së Astirit janë duke protestuar kundër vendimit të bashkisë…
Këshilltarët bashkiakë të Tiranës po bojkotojnë mbledhjen e Këshillit Bashkiak në një akt proteste kundër sjelljes denigruese ndaj qytetarëve nga…
Deputetja e qarkut të Dibrës, Dhurata Çupi ka reaguar ditën e sotme lidhur me deklaratat e ministrit të Financave, Arben…
NGA SALI BERISHA Anulloi provimin e komisareve se nuk fituan narkomilitantet! Lexoni denoncimin e konkurentit dixhital. sb SKANDAL!E VERTETA E…
Ish-Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka reaguar ashpër ndaj përjashtimit të opozitës nga Këshilli i Stabilizim Asocimit. Gjosha shkruan se…
Kryetari i Komisionit të Integrimit, Genc Pollo, lidhur me takimin e djeshëm te Këshillit te Stabilizim Asocimit Shqipëri-Be: “Deklarata e…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar pak minuta më parë disa denoncime nga qytetarë në Vlorë dhe në Laç të cilët…
Rama njihet për dredhjet e spërdredhjet e “prapanicës” sa herë bëhet fjalë për të marrë disa vota më shumë nga…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta po ndjek me shqetësim dhe vëmendje situatën konfliktuale të krijuar në Tiranë mes qytetarëve dhe…
Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Edmond Panariti ka folur së fundmi për protestën e banorëve të Astirit. Ai është…
Banorët e “Astirit” vijojnë protestën për mbrojtjen e shtëpive që preken nga projekti i Unazës së Re. Ish kryeministri Sali…

Lajmet e fundit

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Sport

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Kur pritej që Shqipëria të synonte një fitore me goleadë, për të synuar një vend në Ligën B, ndodhi krejt e kundërta dhe kuqezinjtë kapitulluan me rezultatin e thellë 0-4...

Sekreti i mjekësisë alternative: Dhembjet në pjesën e qafës

Shëndeti

Sekreti i mjekësisë alternative: Dhembjet në pjesën e qafës

Qëndrimi i gjatë ulur në pozitë jo të drejtë, gjumi në jastëk të papërshtatshëm dhe stresi janë problemet më të shpeshta për shkak të të cilave kemi dhembje në pjesën...

Mbledhja sot në Dubai, pritet që të vendoset për Kosovën në INTERPOL

Bota Shqiptare

Mbledhja sot në Dubai, pritet që të vendoset për Kosovën në INTERPOL

Shtetet anëtare të Interpol po mblidhen sot në Dubai për të zgjedhur presidentin e ri pasi ish-udhëheqësi i agjencisë ishte arrestuar në Kinë. Meng Hongëei, i cili ishte zëvendësministri i sigurisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!