NGA SALI BERISHA Anulloi provimin e komisareve se nuk fituan narkomilitantet! Lexoni denoncimin e konkurentit dixhital. sb SKANDAL!E VERTETA E…
Ish-Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka reaguar ashpër ndaj përjashtimit të opozitës nga Këshilli i Stabilizim Asocimit. Gjosha shkruan se…
Kryetari i Komisionit të Integrimit, Genc Pollo, lidhur me takimin e djeshëm te Këshillit te Stabilizim Asocimit Shqipëri-Be: “Deklarata e…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar pak minuta më parë disa denoncime nga qytetarë në Vlorë dhe në Laç të cilët…
Rama njihet për dredhjet e spërdredhjet e “prapanicës” sa herë bëhet fjalë për të marrë disa vota më shumë nga…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta po ndjek me shqetësim dhe vëmendje situatën konfliktuale të krijuar në Tiranë mes qytetarëve dhe…
Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Edmond Panariti ka folur së fundmi për protestën e banorëve të Astirit. Ai është…
Banorët e “Astirit” vijojnë protestën për mbrojtjen e shtëpive që preken nga projekti i Unazës së Re. Ish kryeministri Sali…
Pasi përshëndeti dënimin e Emiljano Shullazit, sot Ambasada e SHBA në Tiranë ka pyetur qeverinë se kush e ka radhën?‘Vendimi…
Qeveria shqiptare vazhdon me arrogancën e saj, edhe në procesin e integrimit evropian të vendit. Mazhoranca ka përjashtuar për të…
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka zhvilluar sot një takim me Kryesinë e LSI-së në Durrës, së…
Qeveria përjashtoi për të dytën herë rradhazi opozitën nga përfaqësimi në takimin e Këshillit të Stabilizim Asocimit Shqipëri-BE. Në takimin…

Lajmet e fundit

Ngjarje e rëndë në Durrës, një grua humb jetën

Aktualitet

Ngjarje e rëndë në Durrës, një grua humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Durrës. Një grua ka rënë nga kati i 7-të i një pallati në lagjen numër 5 të qytetit bregdetar. Ajo ka...

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Bota Shqiptare

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Për 24 orë në Kosovë kanë humbur jetën gjashtë persona si pasojë e aksidenteve në trafik. Vetëm gjatë periudhës janar - tetor të këtij viti në Kosovë janë shkaktuar mbi 10...

Dashuria nuk konservohet

Lifestyle

Dashuria nuk konservohet

Është një e vërtetë rreth dashurisë. Gjithçka që kurseve e humbe, gjithçka që dhe/dhurove u shpërbleve, fitove u bë e jotja, u shpërbleve si nga Zoti ashtu edhe nga njeriu...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!