Kreu i PR-së Fatmir Mediu ka reaguar ashpër me tentativën më të fundit të kryeministrit dhe kryebashkiakut të Tiranës, për…
Edhe misini i OSBE-së në Tiranë ka përshëndetur dënimin e Emiljano Shullazit nga gjykata. Në një deklaratë për mediat, OSBE…
Për herë të dytë brenda pak ditësh, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, po zhvillon një takim me banorët e…
Për të dytën herë radhazi brenda pak ditësh, Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do zhvillojë një takim me banorët…
LSI-ja e ka konsideruar tragjike, situatën e krijuar me banorët tek Unaza e Re. Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste…
Deputeti i Partisë Demokratike Xhemal Gjunkshi, po kryen një vizitë pune në Londër. Zoti Gjunkshi ndodhet në Britani me ftesë…
Kreu i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar pas deklarimeve të përsëritura të kreut të…
Deputetja e Partisë Demokratike dhe njëkohësisht nënkryetarja e komisionit parlamentar të ekonomisë Jorida Tabaku ka sulmuar projekt-buxhetin e shtetit të…
Presidenti Ilir Meta takoi gjatë vizitës së tij në Marsejë ministrin e Jashtëm francez, Jean-Yves Le Drian. “Kënaqësi e veçantë…
Deputeti i PD-së, Bardh Spahia ka reaguar lidhur me deklaratën e turpshme të Edi Ramës, që tha se kriminelët le…
Deputeti i PD-së, Tritan Shehu përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, ka denoncuar edhe një herë se…
Nga Orjola Pampuri Ne fakt juve 'ciftit te dallavereve' kur ju lindte deshira te benit shkarravina qesharake neper pallate, apo…

Lajmet e fundit

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Bota Shqiptare

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Për 24 orë në Kosovë kanë humbur jetën gjashtë persona si pasojë e aksidenteve në trafik. Vetëm gjatë periudhës janar - tetor të këtij viti në Kosovë janë shkaktuar mbi 10...

Dashuria nuk konservohet

Lifestyle

Dashuria nuk konservohet

Është një e vërtetë rreth dashurisë. Gjithçka që kurseve e humbe, gjithçka që dhe/dhurove u shpërbleve, fitove u bë e jotja, u shpërbleve si nga Zoti ashtu edhe nga njeriu...

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Sport

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Kur pritej që Shqipëria të synonte një fitore me goleadë, për të synuar një vend në Ligën B, ndodhi krejt e kundërta dhe kuqezinjtë kapitulluan me rezultatin e thellë 0-4...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!