Deputeti i PD-së Ervin Salianji në emisionin “Studio e Hapur” në News24, ka deklaruar se  përgjimin e Agron Xhafajt e…
Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji tha se ne vijim PD-ja do te ketë të dhëna të tjera që do…
Konstitucionalisti i njohur Çlirim Gjata u shpreh se ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, nuk mund t’i shmanget përgjegjësive politike. Çlirim…
 Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, ka treguar mënyrën e intervistimit të Dëshmitarit X, i quajtur Albert Veliu. Bardhi deklaroi për…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme dëshmi nga qytetarët dixhital,  të cilët thotë se denoncojnë  “urdhrin e vëlla…
Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin salianji i ftuar në emisionin “Studio e Hapur” në “Neës24”, tha se dëshmitari X, ka…
Prej disa ditësh duket sikur Taulant Balla po mbron ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Të mos gënjejë njeri mendja se…
Trafikanti italian, Antonio Riela, ka pranuar para autoriteteve italiane se ka bashkëpunuar për trafikun e narkotikëve me Moisi Habilajn, pasi…
Ditën e sotme është ndarë nga jeta Fatmir Hoxha, ish- i përndjekur politik dhe Kryetar i Partisë të të Drejtave…
Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka akuzuar Ramën për ndërhyrje në punët e prokurorisë. Sipas tij, mbrotja e krimit…