Taksa e vendosur për kalimin e çdo automjeti në Rrugën e Kombit, nuk i duket i lartë vetëm qytetarëve të…
Sali Berisha analizon për IN Tv ndalimin e 23 protestuesve pas protestës për Rrugën e Kombit dhe arsyet që fshihen…
Eurodeputeti Knut Fleckenstein ka nisur një takim me kryetaren e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi. Më herët eurodeputeti ka zhvilluar…
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u takua pasditen e sotme me eurodeputetin Knut Freckenstein, të cilin e informoi rreth…
E enjtja shënon nisjen zyrtarisht të aksionit opozitar për mosbindje civile. Veriu do të mblidhet në kryqëzimin e Milotit, aty…
Ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook ish ministri i drejtësisë, Ylli Manjani rreth gjykimit të protestuesve ditën e sotme…
Nesër bizneset e vogla në të gjithë vendin do të ulin qepenat për rreth dy orë. Kjo grevë vjen në…
Opozita  i ka kërkuar Ruçit të shtyjë seancën e nesërme, që është planifikuar të mbahet në orën 10:00. Ata e…
Eshtë duke u mbajtur një takim  i paparalajmëruar mes Eurodeputetit Fleckenstein dhe kreut të  PD Lulzim Bashës. Mësohet se ata…
Opozita është mbledhur në selinë e Partisë Demokratike për të diskutuar për aksionin opozitar i cili nis ditën e nesërme…
Lëvizja socialiste për integrim, I ka kërkuar kreut të parlamentit Z.Gramoz Ruçi , përjashtimin nga kuvendi të kryeministri Rama. Kjo…
Kryetari i Grupit Parlamentar të PD-së, Edmond Spaho, i futuar në studion e emisiionit “opinion” në televizionin “News24” ka deklaruar…

Lajmet e fundit

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Politikë

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Pas skandalit në lidhje me kompaninë Dunwell Haberman, e cila fitoi lotin e parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës përmes falsifikimit, si dhe 11 milionë të tjera...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!