Kreu i PD-së, Lulzim Basha i është përgjigjur pretendimeve të Edi Ramës për vettingun në politikë. Me një postim në…
Spiunët e SHISH me urdhër të Ramës terrorizojnë studentët që protestojnë para kryeministrisë Një prej studentëve që ka qëndruar mbrëmë…
Deputetja e LSI Floida Kërpaçi gjatë deklaratës për mediat, theksoi se kryeministri Rama po mban një qëndrim arrogant dhe kriminal…
Komisioni i Venecias i jep të drejtë opozitës shqiptare për vettingun në politikë. Ndryshimet janë miratuar nga komisioni. Sipas Venecias,…
I pyetur për deklaratën e Ramës ditën e sotme në parlament ku u shpreh: “Protesta i dha një shuplakë qeverisë,…
Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Open’, teksa ka komentuar protestën studentore. I pyetur nga gazetarja…
Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “Open” në Top Channel duke folur për protestën e studentëve, u shpreh se…
Kryeministri Edi Rama ka qenë sonte përballë një paneli gazetarësh e analistësh, ku temë e debatit ka qenë protesta dhe…
Ish-kryeministri Sali Berisha, ka deklaruar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Open’ se sot në universitet publike po jepen diploma falso.…
Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “Open” të gazetares Eni Vasili në Top Channel kritikoi kryeministrin aktual Edi Rama…
Ish-kryeministri Sali Berisha, ka thënë se Rama është një gënjeshtar, i cili nuk ka mbajtur asnjë premtim sa i përket…
Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar në emisionin ‘Open’ ka folur për protestën e studentëve dhe kërkesat e tyre. I pyetur…

Lajmet e fundit

Skenare për sulme në Kosovë? Çfarë po ‘kurdisin’ shërbimet sekrete serbe…

Bota Shqiptare

Skenare për sulme në Kosovë? Çfarë po ‘kurdisin’ shërbimet sekrete serbe…

Më 15 nëntor, Zyra për Koordinim të Shërbimeve të Sigurisë së Serbisë, mbajti mbledhje, ku mori disa vendime në raport me Kosovën. Aty morën pjesë shërbimi sekret civil, dy shërbimet...

Soni Malaj rikthehet në Festivalin e RTSH me një performancë shpërthyese

Kulturë

Soni Malaj rikthehet në Festivalin e RTSH me një performancë shpërthyese

Soni Malaj rikthehet në Festivalin e Këngës në RTSH pas 10 vitesh. Kjo mungesë e ka një arsye. “Në festivalin e madh nuk mund të marrësh pjesë çdo vit. Për vitet...

Studentja Ervisa Shehu: Rama takim me dekanë dhe rektorë që i akuzon për korrupsion

Aktualitet

Studentja Ervisa Shehu: Rama takim me dekanë dhe rektorë që i akuzon për korrupsion

Ervisa Shehu, studente pranë Fakultetit të Shkencave Sociale, thotë në studion e Ora News, thotë se do të jetë në protestë deri ditën e fundit kur kryeministri Rama të dalë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!