Habit Klaudia Pepa, poston foton seksi dhe bën sherr me komentuesit për të pasmet

E mërkurë, 22 August 2018 15:03

Nuk është hera e parë që balerina e njohur Klaudia Pepa ndez rrjetin me fotot e videot e saj provokuese.

Kësaj radhe vëmendje të madhe ka marrë foto-ja e publikuar në Instagram, ku shfaqet me bikini në det.

Balerina shihet teksa hidhet në det, ndërsa kanë qenë të shumta komentet pozitive ndërsa fotoja ka qarkulluar në të gjithë rrjetin.

Por njëra nga fanset i ka komentuar ashpër balerinës së njohur. “Kur i ke b**** e vogla, pse bën sikur i ke të mëdhaja”, shkruan fansja, ndërsa Klaudia ia kthen me qetësi.

“Të vogla i kam! S’thashë gjë unë. Por…ndihem mirë”.

Klaudia

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Bota Shqiptare

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Ministria e Punëve të Jashtme të Maqedonisë i ka dorëzuar Hungarisë notë proteste lidhur me ikjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe me kërkesën së tij për azil në Hungari. Sot në...

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Aktualitet

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Ndërtesa e Gjykatës së Lartë është kthyer në një depo dosjesh që nuk dihet se kur do shqyrtohen. Janë 30 mijë dosje pezull të vendosura në salla, korridore dhe zyrat...

Enrique Iglesias kap fansen nga të pasmet, ajo e puth

Lifestyle

Enrique Iglesias kap fansen nga të pasmet, ajo e puth

Këngëtari i famshëm Enrique Iglesias në turnetë botërore ka kënaqur dhjetëra femra që kanë pasur fat që t’i këndojnë këngën “Hero”. Këngëtari është një prej meshkujt më të dëshiruar nga femrat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!