Klea Huta është pyetur nga fansat në Instagram se pse ajo zgjodhi Elgit Dodën. Por përgjigja që ka dhënë Klea…
Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini është duke shijuar pafund pushimet e saj në Capri. Modelja ka publikuar foto dhe…
Legjenda e muzikës soul Aretha Franklin është ka ndërruar jetë sot në moshën 76-vjeçare e rrethuar nga familja dhe miqtë…
Aktorja Olta Gixhari gjithmonë ka qenë një tundim për ndjekësit e saj të rrjeteve sociale. Biondina sexy numëron një numër…
Ylli i muzikës pop, aktore e regjisore, por edhe shkrimtare, ajo mbush plot 60 vjeç këtë të enjte. Emri i…
Një modele ruse, e cila konsiderohet si kukulla Barbie për format e saj, ka reaguar ashpër ndaj personave që dyshojnë…
Këngëtarja Rita Ora, po vazhdon që në mes turneve të saj muzikore që ka në gjithë botën, të gjejë pak…
Diva e muzikës, Rihanna, është nga ata personazhe publik e cila ka influencë maksimale në modë. Shpesh përdoret shprehja që…
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, përveç muzikës njihet edhe për jetën luksoze që bën. Këngëtarja shfaqet çdo herë…
Modelja dhe një prej anëtarëve më simpatike të familjes Kardashian-Jenner, Kendall Jenner, ka treguar format e saj perfekte gjatë pushimeve…

Lajmet e fundit

Çfarë ndodh me rrjetet sociale të një njeriu kur ai vdes?

Aktualitet

Çfarë ndodh me rrjetet sociale të një njeriu kur ai vdes?

Vdekja e një personi të dashur ka qenë gjithnjë një moment i vështirë, por me rritjen e internetit dhe platformave të mediave sociale, familjet tani duhet të përballen edhe me...

FOTO/ Klea Huta xheloze për Elgitin, ja sa ashpër i përgjigjet fanses

Show-biz

FOTO/ Klea Huta xheloze për Elgitin, ja sa ashpër i përgjigjet fanses

Klea Huta është pyetur nga fansat në Instagram se pse ajo zgjodhi Elgit Dodën. Por përgjigja që ka dhënë Klea na ka bërë të dyshojmë se ajo është shumë xheloze...

Grabitet banesa e prindërve të ministrit të Brendshëm të Italisë Matteo Salvinit

Globi

Grabitet banesa e prindërve të ministrit të Brendshëm të Italisë Matteo Salvinit

Banesa e prindërve të ministrit të Brendshëm italian Matteo Salvinit ka rënë pre e grabitësve. Ngjarja ndodhi në lagjen Giambellino në Milano dhe sipas raportimeve të mediave italiane, hajdutët përfituan...