'Në kurthin e Piter Pan’ Çiljeta ka qenë e shoqëruar nga djali i saj Fernando. Çiljeta nuk ka preferuar të…
Çantat dhuratë që iu dhanë të ftuarve në martesën e Dukës dhe Dukeshës së Sussexit, po shiten online. Të paktën…
Ed Sheeran dhe Kendrick Lamar, ishin fituesit e edicionit të 2018 të Billboard Music Awards me gjashtë çmime. Gjatë eventit…
Viteve të fundit çdo herë e më shumë ka raste që persona të famshëm janë deklaruar lidhur me shëndetin mendor.…
Nikki Bella dhe John Cena janë fotografuar për herë të parë së bashku që nga ndarja e tyre në muajin…
Princi Harry dhe Meghan Markle ishin kujdesur që në dasmën e tyre të mos mungonin detajet e shumta në nder…
Bukuroshja Franceska Jace u bë e njohur për publikun me pjesmarrjen e saj në reality shoë-n Big Brother. Ndërsa ajo…
Armela Hyseni është njëra prej konkurenteve më të përfolura të “Big Brother 9”.   Falë pamjes së saj seksi ajo…
Disa ditë më parë Jennifer Lopez ka publikuar këngën e re me titull “Dinero”. Këtë projekt, këngëtarja e solli në…
Ndërsa çifti  mbretëror shkoi në altar, të shumtë ishin VIP që festuan së bashku me ta, por festa ishte më…