Blerim Destani festoi dje ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi...

Premte, 13 Prill 2018 17:54

Të gjithë e njohin aktorin kosovar Blerim Destani, i cili është shum i dashur për publikun sidomos nga gjinia femërore.

Dje ai ka mbushur plot 37 vjeç por nuk ka preferuar të bëjë festë të madhe ndërkohë që kolegët e kanë suprizuar në sheshxhirim.

Blerimi për momentin ndodhet në Munich në Gjermani duke punuar për filmin e rradhës dhe ka postuar një foto nga sheshxhirimi “ Skuadra më e mirë faleminderit” ka shkruar ai.

Më shumë në këtë kategori Aktorët hollivudianë në Prishtinë? Ja pse »

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

De Biazi: Ushqeheshin çuditshëm, autobuzi i ngjante diskotekës

Sport

De Biazi: Ushqeheshin çuditshëm, autobuzi i ngjante diskotekës

Ish-trajneri i Kombëtares, Xhani de Biazi ishte i ftuar në ceremoninë e 100-vjetorit të Federatës Italiane të Futbollit, krahas emrave të mëdhenj si Alegi, Mançini apo Ançini apo Ançeloti. Mes të...

Hillary Clinton do kandidojë sërish në 2020?

Globi

Hillary Clinton do kandidojë sërish në 2020?

Dy herë kandidate demokrate për presidente, Hillary Clinton do të tentojë sërish në garën për president të SHBA-ve në zgjedhjet 2020-ës. Lajmin e ka bërë me dije këshilltari i saj Mark...

Konflikti Izrael-Gaza shpërthen sërish

Globi

Konflikti Izrael-Gaza shpërthen sërish

Dhuna ka shpërthyer mes Izraelit dhe militantëve palestinezë në Gaza, një ditë pasi shtatë militantë dhe një ushtar izraelit u vranë gjatë një operacioni të fshehtë izraelit në Gaza. Militantët hodhën...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!