I dashuri e tradhton Dua Lipën gjersa dëgjohet kënga e saj “One Kiss”

E mërkurë, 13 June 2018 09:53

Isaac Carew, ish-modeli i shndërruar në kuzhinier, siç raporton tabolidi britanik “The Sun”, ka tradhtuar këngëtaren me prejardhje nga Kosova, Dua Lipën.

Në një video të cilën e ka siguruar ky tabolid, shihet Carew në një kërcim mjaft intim të Carew me një zeshkane të panjohur. Për të shkuar gjërat më keq, në klubin në të cilin po kërcente dyshja dëgjohej kënga më e re e Duas, “One Kiss” që e realizoi me DJ Calvin Harris, transmeton Koha.net.
Një javë më parë ishte raportuar se Dua dhe Carew i janë rikthyer lidhjes pas disa muajsh të ndarë. Derisa është në turne në Amerikë, këngëtarja ka postuar fotografi të Carew në Instagram, duke shkruar thënie filozofike rreth lidhjeve.

Modifikuar më E mërkurë, 13 June 2018 18:53

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vidhnin naftë nga kantierët e një firme gazsjellësi, 3 të arrestuar në Berat

Politikë

Vidhnin naftë nga kantierët e një firme gazsjellësi, 3 të arrestuar në Berat

Policia e Beratit ka vënë në pranga tre persona të cilët akuzohet se vidhnin naftë nga kantierët e një firme gazsjellësi. Finalizimi i operacionit të koduar "Gostencka" çoi në arrestimin e...

Meta pret në takim zv/kryeministrin kosovar, ja për çfarë diskutuan

Aktualitet

Meta pret në takim zv/kryeministrin kosovar, ja për çfarë diskutuan

Presidenti Ilir Meta ka pritur sot në një takim zëvendëskryeministrin e Kosovës, Enver Hoxhajn. Ka qenë vet Meta ai që ka postuar një foto nga takim me Hoxhajn, ndërsa shkruan se...

"Mjeshtër i Madh", dekorohet pas vdekjes rekordmeni i atletikës Sadik Demiraj

Aktualitet

"Mjeshtër i Madh", dekorohet pas vdekjes rekordmeni i atletikës Sadik Demiraj

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar pas vdekjes me titullin “Mjeshtër i Madh” rekordmenin e atletikës Sadik Demiraj. Demiraj u vlerësua sot gjatë një ceremonie nga Meta për kontributin e njohur shumëvjeçar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!