Foto/ Nuk do ta besoni sa ka paguar Jona për këpucët e dasmës

E mërkurë, 13 June 2018 11:37

Moderatorja e njohur Jona Spahiu para disa ditësh kurorëzoi dashurinë me Frenklin Ymerin dhe padyshim dasma e tyre ishte në qendër të mediave rozë këtë javë.

Të ftuarit në dasmën e Jonës nuk ngurruan të postonin foto nga festa, ndërkohë që vetë ajo ka vendosur që sot të publikojë foto dhe detaje tjera nga martesa e saj me njeriun e zemrës.

Jona ka treguar fustanin magjepsës, make up-in e lehtë, buqetën e luleve dhe sandalet që kishte veshur për ditën e dasmës. Për të gjithë ata që u bënë kuriozë, sandalet e moderatores ishin të firmës Jimmy Choo dhe sipas ‘Iconstyle’ kanë kushtuar plot 525 euro.

Modifikuar më E mërkurë, 13 June 2018 14:15

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kursi i këmbimit/Dollari amerikan e Sterlina zhvlerësojnë lekun – Euro në vlera të pandryshuara

Aktualitet

Kursi i këmbimit/Dollari amerikan e Sterlina zhvlerësojnë lekun – Euro në vlera të pandryshuara

Dita e mërkurë ka nisur pozitive për dollarin amerikan pas rënies së regjistruar një ditë më parë. Valuta është rritur sot me 0.3 lekë për njësi kundrejt monedhës vendase duke...

Ju kujtohet kjo aktore? Nuk ua merr mendja kë e ka burrë

Lifestyle

Ju kujtohet kjo aktore? Nuk ua merr mendja kë e ka burrë

Vetë shikimi i fotove të vjetra është një process thuajse magjik, pasi është i aftë të zgjoj ndjenja dhe përjetime të thella, të ringall kujtime të fjetura, dhe poashtu të...

Ekonomia, problem mbetet krimi i organizuar, gjyqësori dhe të drejtat e pronësisë

Aktualitet

Ekonomia, problem mbetet krimi i organizuar, gjyqësori dhe të drejtat e pronësisë

Forumi Ekonomik Botëror ka publikuar raportin e fundit të Konkurrueshmërisë Globale (2018-2019), sipas të cilit, në sitën e 140 ekonomive botërore, Shqipëria renditet e 76-ta, me përmirësim prej 4 shkallëve...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!