Çfarë po ndodh me Luana Vjollcën? Vjen me…(VIDEO)

Hënë, 16 July 2018 11:09

Është një nga moderatoret më seksi në ekranin shqiptar por vitet e fundit është bërë e pranishme edhe në tregun muzikor.

Duket se këtë verë Luana Vjollca nuk di të ndalet. Pas bashkëpunimit me këngëtarin e muzikës popullore Bujar Qamili nën titullin “Mi dhe flakë mallit tim”, Luana ka publikuar një video të shkurtër në rrjete sociale, ku lajmëron pikërisht se klipin e saj të ri e ka gati dhe pritet t’a publikojë gjatë ditës së sotme. Në këtë video ajo shfaqet mjaft seksi dhe formë.

Video

A ta publikoj neser a ta shtyj edhe pak? Si thoni ju.. SOON 🔥🔥🔥

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mustafa: Kemi një President, të cili nuk mund t’i zëmë besë

Globi

Mustafa: Kemi një President, të cili nuk mund t’i zëmë besë

LDK vazhdon të insistojë se askush nuk mund ta përfaqësojë Kosovën në dialog pa mandatin e Kuvendit dhe kërkon që kjo çështje të mandatohet në Kuvend. Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa...

A u zbulua relike e kryqit të Krishtit? Zbulimi trondit arkeologët

Globi

A u zbulua relike e kryqit të Krishtit? Zbulimi trondit arkeologët

Një kryq i krishterë i jashtëzakonshëm prej ari u gjet gjatë gërmimeve arkeologjike në kalanë mesjetare në kodrën Trapesica, të qytetit Veliko Tarnovo, në Bullgarinë Qendrore. Kryqi zbulua ndërsa grupi i...

Hoxhaj kërkon mbështetjen e Gjermanisë për vizat dhe dialogun

Bota Shqiptare

Hoxhaj kërkon mbështetjen e Gjermanisë për vizat dhe dialogun

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka udhëtuar për në Berlin për të diskutuar për liberalizimin e vizave për qytetarët e Kosovës. Në këtë vizitë, Hoxhaj ka takuar këshilltarin kryesor për...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!