Dy persona të armatosur i hynë në shtëpi reperit të famshëm

E mërkurë, 01 August 2018 09:22

Reperi French Montana është rrezikuar mëngjesin e së martës, nga disa persona të armatosur, shkruan TMZ.

Shtëpia e reperit të famshëm, French Montana ka qenë në shënjestrën e grabitësve. Dy persona të armatosur kanë hyrë mëngjesin e së martës në shtëpinë e tij në Kalabasas.

Sipas “TMZ”, zyrtarët thonë se morën një telefonatë nga ora 9 e mëngjesit, por ngjarja ka ndodhur disa orë më parë. Reperi French dhe disa persona të tjerë ishin në shtëpi gjatë atij momenti.

Gjithashtu është e paqartë nëse grabitësit morën diçka policia, po vazhdon duke hetuar ngjarjen por nuk ka asnjë person të dyshuar.

French Montana është njëri ndër reperet amerikan i cili ka  mbështetur artistet shqiptare në karrierën e tyre ndërkombëtare dhe ka publikuar projekte muzikore me Era Istrefin dhe Dafina Zeqirin.

Me Era Istrefin Montana ka sjellur këngën “No I love Yous” që ka arritur 15 milionë shikime në kanalin zyrtar YouTube.

Ndërsa me këngën e Dafina Zeqirit “Four Season” reperi vetëm ka qenë pjesë e videoklipit, kënga ka arritur 3 milionë shikime në YouTube. 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Aktualitet

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Spektakli i shpifur i organizuar nga kryeministri dhe Alban Dudushi është diskredituar edhe live kur një nga studentët e pjesmarrës që ishin shitur nga organizatorët si protestues dhe që Rama...

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!