Oriola Marashi hip në peshore, nuk u beson syve sa…

E mërkurë, 01 August 2018 10:54

Oriola Marashi është një nga modelet shqiptare më të përfolura në rrjetet sociale. 

Jo vetëm kaq por ajo lakmohet për shkak të formave trupore perfekte që tregon.

Por raportet me peshoren ika shumë të ngushta ashtu si pjesa më e madhe e femrave.

Modelja nuk u ka besuar syve se peshon 67.2 kg. Një peshë e kënaqshme për një vajzë me gjatësi 185 cm.38253877-10214402429767878-8512353571235168256-n_1533112393-2440650.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Politikë

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Pas skandalit në lidhje me kompaninë Dunwell Haberman, e cila fitoi lotin e parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës përmes falsifikimit, si dhe 11 milionë të tjera...

Studenti i Infermierisë: Protesta duhet të zhvendoset tek kryeministria

Aktualitet

Studenti i Infermierisë: Protesta duhet të zhvendoset tek kryeministria

Studenti i Infermierisë, por në një Universitet privat thotë se i është bashkuar protestës pasi sipas tij kauza është e të gjithë shqiptarëve. Ai tha në maratonën e Ora News se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!