Eva Murati bën një foto, por nxjerr padashje dështimin e qeverisë

E mërkurë, 08 August 2018 10:36

Moderatorja e njohur Eva Murati, duket mjaft sensuale në postimet e fundit që ka bërë.

Eva ka postuar një foto ditën e djeshme nga Durrës, ku në plan të parë të bie në sy trup i saj.

Por, ajo çfarë ka bërë më shumë përshtypje është se plazhi nuk asnjë turistë.

Edhe pse Rama thotë se Shqipëria tashmë është mbushur plotë e përplot me turistë, edhe pse padashje, moderatorja ka nxjerr zbuluar kryeministrin.

Në Durrës është raportuar se numri i turistëve ka qenë me i ulëti këto vitet e fundit. Por gjendja e plazheve bosh është raportuar edhe në jug, duke treguar se qeveria ka dështuar me turizmin.4f23cd4a-497f-45f7-a96e-27b4239f9b9e.jpg

Modifikuar më E mërkurë, 08 August 2018 11:01

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...