Zakonisht Besi e vë në lojë Xhensilën, por këtë herë radhën e ka Xhensila!

E mërkurë, 08 August 2018 11:02

Çifti shumë i dashur për publikun shqiptar Besart Kallaku e Xhensila Myrtezaj, ka pak kohë që janë bërë prindër për herë të parë nga një vajzë e ëmbël që e pagëzuan me emrin Ajka. 

E natyrisht, kujdesi nga dyshja është i padiskutueshëm ndaj vogëlushes së tyre, edhe pse sapo kanë filluar ankesat e para të pagjumësisë për ta.

Këtë moment, Xhensila e ndau në Instagram përmes një video teksa shihet Besi duke vuajtur pasojat e gjumit të natës, që tashmë nuk është i njëjtë sikurse ai i muajve të mëparshëm. Atë e ka zënë gjumi në prehërin e Xhensilës dhe ajo e filmon teksa e tremb të zgjohet se gjasme është zgjuar vajza dhe po qan. Reagimi i Besit është i menjëhershëm.

Shikoni imazhet e shkëputura nga videoja që publikoi e bukura Xhensila.

38774644 308771919700117 134387709920673792 n 1533670876 4343133

fggg

Modifikuar më E mërkurë, 08 August 2018 11:10

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Një plagosje me armë zjarri mësohet se ka ndodhur në qytetin e Peqinit. Report Tv ka mësuar se një adoleshent i moshës 15-vjecare është plagosur me një plumb në kokë...

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Bota Shqiptare

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Ministria e Punëve të Jashtme të Maqedonisë i ka dorëzuar Hungarisë notë proteste lidhur me ikjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe me kërkesën së tij për azil në Hungari. Sot në...

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Aktualitet

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Ndërtesa e Gjykatës së Lartë është kthyer në një depo dosjesh që nuk dihet se kur do shqyrtohen. Janë 30 mijë dosje pezull të vendosura në salla, korridore dhe zyrat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!