Foto/ Rita Ora me profesion të ri, çfarë do bëjë tani këngëtarja e njohur?

E Enjte, 09 August 2018 20:23

Këngëtarja botërore me origjinë shqiptare, Rita Ora i ka shtuar një profesion të ri karrierës së saj, ku s`do e shohim më vetëm si këngëtare por edhe si modele.

Ora është bërë pjesë e agjencisë së modeles së njohur Kate Moss.

Ky lajm është bërë i ditur nga vetë ajo, e cila nëpërmjet një postimi në Instagram tregon e është bërë pjesë e agjencisë, por nuk jep detaje.

“Ekipi i ëndrrave. Jam e entuziazmuar të jap lajmin se tani jam pjesë e Kate Moss Agency”, ka shkruar Rita.

r o

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zlatan Ibrahimovic i jep fund fjalëve, konfirmon të ardhmen

Sport

Zlatan Ibrahimovic i jep fund fjalëve, konfirmon të ardhmen

Prej ditësh është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të lajmeve që e çojnë në disa prej klubeve më të rëndësishme të Evropës. Por Zlatan Ibrahimoviç i ka dhënë fund...

Qarkullonte me armë zjarri në Elbasan, arrestohet 22-vjeçari

Aktualitet

Qarkullonte me armë zjarri në Elbasan, arrestohet 22-vjeçari

Një 22-vjeçar që qarkullonte me armë zjarri në Elbasan ka rënë në prangat e policisë. "D.S., 22 vjeç, banues në lagjen "5 Maj", Elbasan, iu gjet në çantë një armë zjarri...

Arrestohet personi që hodhi paratë nga pallati

Kuriozitete

Arrestohet personi që hodhi paratë nga pallati

Kalimtarët u shtynë të mblidhnin kartëmonedhat që po fluturonin nga një ndërtesë.   Ngjarja ndodhi në një lagje punëtorësh në Hong Kong, dhe personi që i hodhi paratë u arrestua nga policia...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!