Video/ Alban Skenderaj hyn mes turmës në koncert, fansat për pak sa nuk e mbysin

Premte, 10 August 2018 08:29

Kantautori Alban Skënderaj është emër shumë i dashur për publikun. 

Ai është vazhdimisht aktiv me koncerte, në të cilat mbledh numër të madh fansash.

Së fundi, ai ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram, përmes së cilës ka treguar dashurinë që fansat kanë për të.

“Kur ti vendos te zbresesh poshte ti pershendesesh nderkohe qe ata kalojne barrierat dhe te presin ne gjysme te rruges”, ka shkruar ai.

 “Deja Vu” është projekti i fundit nga Albani në duet me Young Zerkën. 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ju kujtohet kjo aktore? Nuk ua merr mendja kë e ka burrë

Lifestyle

Ju kujtohet kjo aktore? Nuk ua merr mendja kë e ka burrë

Vetë shikimi i fotove të vjetra është një process thuajse magjik, pasi është i aftë të zgjoj ndjenja dhe përjetime të thella, të ringall kujtime të fjetura, dhe poashtu të...

Ekonomia, problem mbetet krimi i organizuar, gjyqësori dhe të drejtat e pronësisë

Aktualitet

Ekonomia, problem mbetet krimi i organizuar, gjyqësori dhe të drejtat e pronësisë

Forumi Ekonomik Botëror ka publikuar raportin e fundit të Konkurrueshmërisë Globale (2018-2019), sipas të cilit, në sitën e 140 ekonomive botërore, Shqipëria renditet e 76-ta, me përmirësim prej 4 shkallëve...

Kjo është gjyshja më seksi në Kosovë

Show-biz

Kjo është gjyshja më seksi në Kosovë

Fotografia e njohur Suzana Mushkolaj njihet si një ndër femrat më të bukura shqiptare. Për mediat rozë, ajo njihet edhe si nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj, e cila i ka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!