Blerim Destani sfidon Dafina Zeqirin, ja si i përgjigjet ajo pa hezitim

Premte, 10 August 2018 10:53

Ajo ka disa ditë që po qëndron në Prishtinë.

Dafina Zeqiri, e cila ka marrë tashmë famë edhe jashtë trojeve shqiptare, po shijon ditët e verës në Kosovë.

Ndërkaq, ajo është mjaft aktive edhe në rrjetin social Instagram, aty ku ndanë me afro 900 mijë ndjekësit e saj momente nga koncertet dhe pushimet e saj. Sot Dafina vjen me një pozë më ndryshe, e cila fotografohet pranë një tavoline duke luajtur shah.

Nga reagimet e shumta, edhe Blerim Destanit i ka rënë në sy ky imazh, i cili i ka kërkuar duel Dafinës. Ndërkaq, edhe ditë më parë aktori e përuroi atë për këngën e re.

“Kur?” ka komentuar aktori, duke lënë të nënkuptohet se ai po e thërret këngëtaren të luajnë së bashku. “Kallxom ti mu”, ishte përgjigjja e Dafinës, e cila është shprehur e gatshme të ndeshet në shah me Blerimin.

38527781 2138121869841162 7958823361562279936 n 1533832206 6040650

38773273 2141020102848995 7384075317662449664 n 1533832233 3818465

 

Modifikuar më Premte, 10 August 2018 10:57

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pompeo prezanton shefin e “Grupit të Veprimit ndaj Iranit”

Globi

Pompeo prezanton shefin e “Grupit të Veprimit ndaj Iranit”

Sekretari i Shtetit i SHBA-së, Mike Pompeo emëroi sot këshilltarin e lartë të politikës, Brian Hook, si përfaqësues special për Iranin. Ky veprim erdhi pasi administrata Trump është përgatitur për...

Vëllai i Leo Messit dënohet me dy vite e gjysëm burg, por ...

Sport

Vëllai i Leo Messit dënohet me dy vite e gjysëm burg, por ...

Matias Messi, vëllai i madh i yllit të Barcelonës dhe të Argjentinës, Lionel Messi, është dënuar për posedim të paligjshëm të armës së zjarrit. Messi ka marrë një dënim me burg...

Çfarë pe në fillim? Mund të zbulojë shumë për ju

Lifestyle

Çfarë pe në fillim? Mund të zbulojë shumë për ju

Hidhini një sy fotos, ajo që do shikoni në fillim zbulon diçka për ju VajzëNëse je një grua dhe ke parë imazhin e vajzës në fillim, atëherë je gati për gjëra...