Fotot/ Arilena Ara fotografohet duke u puthur me të dashurin

Saturday, 01 September 2018 14:07

Arilena Ara është ndër ato personazhe publike që preferon ta mbajë larg jetë private nga mediat.

Por kësaj rradhe nuk i ka shpëtuar syrit të paparacëve.

Arilena është fotografuar duke u puthur me një djalë biond, por ende nuk dihet se për kë bëhet fjalë.

Burime për 'Revista Who' e kanë kapur këngëtaren mat për herë të parë, në krahët e të dashurit.

Ata shfaqen në një varkë në det, teksa Arilena puthet me djaloshin bjond dhe seksi që është zhytur në ujë, siç mund ta shihni në fotot e mëposhtme.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Filmi shqiptar në zi, ndahet nga jeta aktori i njohur

Aktualitet

Filmi shqiptar në zi, ndahet nga jeta aktori i njohur

Është ndarë nga jeta aktori i njohur shqiptar Sulejman Dibra. Mësohet se aktori Dibra ka ndërruar jetë pas një ataku kardiak. Sulejman Dibra ka lindur më 9 shtator të vitit 1943 në...

Hetimi, mafia 1 mln euro/muaj me bastet, kompani dhe në Shqipëri

Bota Shqiptare

Hetimi, mafia 1 mln euro/muaj me bastet, kompani dhe në Shqipëri

Është vlerësuar të paktën një milionë euro në muaj, fitimi i 20 agjencive bastesh të sekuestruara në provincat e Catanias, Siracuzas, Caltanissetta dhe Ragusas në kuadër të hetimeve rreth mafies...

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Një plagosje me armë zjarri mësohet se ka ndodhur në qytetin e Peqinit. Report Tv ka mësuar se një adoleshent i moshës 15-vjecare është plagosur me një plumb në kokë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!