Bebe Rexha e katërta në listën e top-albumeve të vitit

Diel, 02 September 2018 16:56

Bebe Rexha është renditur në top-pesëshen e albumeve më të dëgjuar të vitit 2018 në platformën “Spotify”, në kategorinë e femrave.

“Expectations” është renditur i katërti në mesin e albumeve të top yjeve botërore.

Anne-Marie udhëheq me “Speak Your Mind” dhe 2 miliard transmetime, e ndjekur nga “Camila” e Camila Cabellos dhe “Invasion of Privacy” nga Cardi B. Bebe Rexha me albumin e ri deri tash ka pasur gati një miliard transmetime. Top-pesëshen e mbyll Ariana Grande me “Sweetener”.

“E lumtur të jem në mesin e këtyre grave të forta dhe të talentuara. Mezi pres të shoh se çfarë do të sjellë e ardhmja për kreativitetin femëror”, ka shkruar Bebe Rexha në Instagram.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Politikë

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Kryetari i Bashksië së Librazhdit, Kastriot Gurra është hedhur në sulm frontal ndaj kreut të PD, Bujar Vreto duke angazhuar edhe punonjësit e institucionit që ai drejton të bëjnë propagandë...

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Aktualitet

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Policia e Kosovës ka ndërmarrë një operacion në Prishtinë dhe Gjakovë, ndërsa ka arrestuar 22 persona pasi akuzohen për shfrytëzim prostitucioni. Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me...

FOTO/ Xhensila e mrekullueshme, shikojeni në foton e fundit të postuar prej saj

Show-biz

FOTO/ Xhensila e mrekullueshme, shikojeni në foton e fundit të postuar prej saj

Xhensila Myrtezaj sa vjen e bëhet edhe më e bukur. Ajo e vërteton këtë edhe në foton e publikuar së fundmi.  Edhe pse ka sjellë në jetë vajzën e saj të...