Tronditëse, aktorja e njohur humb fëmijën e parë

Diel, 02 September 2018 17:09

Ximena Navarrete është një prej aktoreve të telenovelave më të dashura për publikun meksikan, por edhe për atë shqiptar.

Ajo u bë e njohur në Shqipëri në telenovelën “Stuhia”, ku interpretonte rolin e Marinës, përkrah aktorit të njohur William Levy-t. 

Telenovela është xhiruar në vitin 2013 dhe është përfolur se prej asaj kohe Ximena dhe William kanë pasur një lidhje dashurie për dy vite, edhe pse aktori ka qenë i martuar me aktoren Elisabeth Gutierrez, me të cilën ka edhe dy fëmijë. Madje janë publikuar edhe mesazhe mes Ximena-s dhe Elisabeth, që debatonin me njëra-tjetrën.

Por këto gjëra kanë mbetur në të shkuarën, pasi aktorja është martuar me biznesmenin Juan Carlos Valladares, që prej prillit të vitit 2017. Madje, para pak javësh, Ximena ka bërë publik lajmin se ajo dhe bashkëshorti ishin në pritje të një fëmije. Ata kanë dhënë një intervistë për Hola Mexico, ku kanë folur për këtë ëndërr të realizuar.

Aktorja ka ndarë edhe një postim me ndjekësit, ku i pyeste për gjininë e fëmijës.

Por, së fundmi, Ximena ka ndarë lajmin e hidhur me një shkrim të gjatë në Instagram. “Një pjesë e zëmrës time jeton në parajsë”, -është shprehur ajo, duke vazhduar të tregojë për momentet e vështira që po kalojnë. Po ashtu ka shtuar se ta ndiente fëmijën për 15 javë ishte dashuria më e madhe dhe iluzioni më real që kishte përjetuar. Por është shprehur pozitive se me mbështetjen e familjes dhe dashurinë e bashkëshortit do ta kalojë dhe se tani ka një ëngjëll në parajsë që do t`iu dërgojë bekime të reja.


Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Aktualitet

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Për pak sa nuk përfundoi në tragjedi aksidenti i sotëm në Qafë Thanë me autobusin ku udhëtonin rreth 20 nxënës nga rrethi i Fierit. Për të shmangur rënien në humnerë...

Theresa May nuk tërhiqet nga mbështetja për marrëveshjen për Brexit-in

Globi

Theresa May nuk tërhiqet nga mbështetja për marrëveshjen për Brexit-in

Kryeministrja britanike Theresa May i doli në mbrojtje projekt-marrëveshjes së saj të debatueshme për çështjen Brexit, duke i bërë thirrje publikut britanik ta mbështesë atë. Kritikët brenda partisë, të cilët ankohen...

Volkswagen do të shpenzojë 44 miliardë euro për makina elektrike

Teknologji

Volkswagen do të shpenzojë 44 miliardë euro për makina elektrike

Volkswagen tha se do të shpenzojë 44 miliardë euro për makinat elektrike, digjitalizimin, ngarjen autonome dhe shërbimet e reja deri në vitin 2023, si pjesë e një shtytjeje nga prodhuesi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!