VIDEO/ Lë nam këngëtarja, publikon video kur i dashuri i prek...

Hënë, 03 September 2018 13:21

Ajo është ndër reperet më të famshme në botë, që së fundmi po korr mjaft sukses. Cardi B, di si të jetë kryetema e mediave rozë, e së fundmi ka publikuar një video e cila po qarkullon në të gjithë rrjetin.

Ajo ka postuar një video ku shihet në momente intime me bashkëshortin e saj, reperin Offset.

Çifti shihen duke u puthur teksa Cardi filmon. Më pas ajo tregon sesi Offset i ka futur duart në zonën intime dhe qesh.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Kuriozitete

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Rreth 130 vite pasi kilogrami u përcaktua nga një masë metali që është mbajtur në një kasafortë në Paris, shkencëtarët kanë votuar për ndryshim dhe një sistem të ri që...

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd – Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pranë lokalit të njohur me emrin “Zeneli”. Ka qenë një autobus që është përplasur me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!