FOTO/ Andrra e Sinanit bllokon Instagramin

Hënë, 03 September 2018 13:43

Bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur Sinan Hoxha, u bë një ndër personazhet më të përfolura në mediet rozë, ani pse nuk kishte ndonjë arst të fortë për këtë vëmendje.

Bëhet fjalë për Andrra Destanin, e cila po tregohet e zonja, duke ditur të ruajë vëmendjen e fituar që kur nisi lidhjen me këngëtarin.

Së fundi, ishin pjesë e dasmës së mikut të tyre, Enis Bytyqi, teksa u pa se po kalonin kohë mjaft argëtuese, por cuditërisht Andrra llogarinë e saj Insagram, e ktheu në private.

Bllokoj të gjitha fotografitë, e postimet e bëra, duke pamundësuar kështu casjen në llogarinë e saj sociale.

Por, arsyeja nuk është bërë e ditur, e madje as nuk njoftoi ndjekësit për një hap të tillë.

Untitled 7 768x513

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Një k*rvar”/ Pas Etilda Gjonit një tjetër rilindëse bëhet gazi i botës

Aktualitet

“Një k*rvar”/ Pas Etilda Gjonit një tjetër rilindëse bëhet gazi i botës

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, u bë gazi i botës pak ditë më parë, teksa fjalën “karshi” e ndau në rrokje ndërkohë që fliste nga foltorja e Kuvendit. Por duket se...

Operacioni “Sintetiku”, arrestohen dy amerikanë në Tiranë

Aktualitet

Operacioni “Sintetiku”, arrestohen dy amerikanë në Tiranë

Drejtori i Departamentit të Policisë Kriminale ka njoftuar se dy amerikanë janë arrestuar në kuadër të operacioni “Sintetiku”. Të dy të arrestuarit akuzohen se prodhonin drogë sintetike në Tiranë. Te dy...

Braimllari: Ministria e Drejtësisë, koordinatore e korrupsionit dhe krimit

Politikë

Braimllari: Ministria e Drejtësisë, koordinatore e korrupsionit dhe krimit

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari ka deklaruar se qeveria e krimit po bën show mediatik me tepsinë e vet politike dhe se sot i shet shqiptarëve për arritje...