Nora Istrefi nuk e lëshon ‘fronin’, ekspozon format perfekte

Hënë, 03 September 2018 13:54

Këngëtarja atraktive e skenës sonë Nora Istrefi, edhe kësaj radhe ja arriti që të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram.

Direkt nga pushimet, me imazhe provokuese në bikini, Nora të lë pa fjalë më linjat perfekte.

Ani pse është nënë, dhe kjo tashmë dihet, këngëtarja nuk ngjason aspak si e tillë.

Kujdesi për super linjat, po vazhdon ta mbajë akoma Norën, si një mama tejet joshëse, që nuk di të shtojë në peshë a të humb formësimin e tyre.

Untitled 6Untitled 6

Modifikuar më Hënë, 03 September 2018 14:39

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Krimet e Rënda caktojnë prokurorët për Shullazin, por..

Aktualitet

Krimet e Rënda caktojnë prokurorët për Shullazin, por..

Prokuroria e Krimeve të Rënda bën të ditur se është caktuar grupi i prokurorëve që do të përfaqësojnë në gjykim çështjen “Shullazi”, por emrat nuk bëhen të ditur deri në...

Armëmbajtje pa leje dhe kokainë, 2 të arrestuar dhe 67 të shoqëruar

Aktualitet

Armëmbajtje pa leje dhe kokainë, 2 të arrestuar dhe 67 të shoqëruar

Dy persona janë arrestuar në Tiranë për armëmbajtje pa leje dhe posedim të lëndëve narkotike. Në rrugën “Asim Vokshi” u arrestua Arsen Caka 30 vjeç, të cilit gjatë kontrollit fizik...

Ambasadori i SHBA në Kosovë Delawie, i përgjigjet Elez Blakajt

Bota Shqiptare

Ambasadori i SHBA në Kosovë Delawie, i përgjigjet Elez Blakajt

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie, nuk deshi të komentojë lidhur me çështjen e dorëheqjes së prokurorit Elez Blakaj apo protestat kundër Kryeprokurorit Aleksandër Lumezi. Sipas...