FOTOT/ Françeska Jaçe, “topless”, super hot dhe super seksi në pishina

Hënë, 03 September 2018 15:45

Si duket vajza e këndshme ka gjetur vetën në botën e modelimit, edhe pse nuk e kemi parë në asnjë revy mode por ajo është si modele e përzgjedhur e disa dizajnereve që me shumë dashuri dhe pasion ajo promovon punën e tyre nëpërmjet linjave të përsosura që posedon ajo, shkruan Kosovarja.

Edhe përkundër natyrës së saj engjëllore ajo ka dhe një anë tjetër që ka shfaqur, ku është përplasur më njërën nga miket e saja dhe ka përfunduar deri në rrahje ku ky rast u përfol aq shumë. E shkaku ishte se shoqja i kishte ndërhy në një lidhje dashuria e të tilla gjëra e keqkuptime ku shkatërroi marrëdhënien ë tyre deri në këtë masë e cila përfundoj kaq keq.

Por gjithsesi Françska ka vazhduar karrierën e saj prej modeleje duke sjell pamje shumë të bukura dhe aq magjepsëse. Ajo nuk ka nguruar për të sjell edhe nga këto imazhe gjysmë e zhveshur sikur edhe kjo e fundit ku edhe ajo vetë i ka bërë një përshkrim dhe në formë pyetje ‘A ka me veshur se kaq ???’ . Modelja duket aq e zjarrtë dhe nuk ka diskutim është aq provokuese ku ka nxjerr gjithçka në pah.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Aktualitet

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Një i moshuar ka humbur jetën pasditen e së hënës pasi është goditur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Klos të Cërrikut, ku mjeti drejtuar nga shtetasi me iniciale...

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Bota Shqiptare

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Ministria e Brendshme maqedonase ka firmosur urdhër arrestin për ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. Ky vendim erdhi pas njoftimit nga Gjykata Penala që nuk ka mundur të gjejë të akuzuarin Nikolla Gruevski për...

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Kulturë

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Aktori i njohur i humorit shkodran Besnik Çinari, pak ditë më parë luftoi për jetën, por tashmë ai e ka kaluar rrezikun, pas një ndërhyrje që pati në zemër. Ai...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!