Foto/ I thonë të zgjedhë mes famës dhe lekut, Lori Hoxha vendos për...

Hënë, 03 September 2018 18:27

Trashëgimtarja e Top-channel, Lori Hoxha është edhe një nga më të famshmet e kësaj familjeje. Ajo ka shumë ndjekës në rrjetet sociale të cilët gjithmonë janë të interesuar të dimë për jetën dhe vendimet e bukuroshes.

Së fundmi Lori ka zhvilluar lojën e re të Instagram “Ask me  a question” që në shqip përkthehet “më bëj një pyetje”.

Një nga pyetjet më pikante që ndjekësit i kanë drejtuar asaj ishte “Më mirë të mos kesh para apo mos kesh famë?", ndërkohë Lori i kthen një përgjigje mjaft të sinqertë, duke i thënë se më mirë do ishte mos kishte famë. Epo shumica të njëjtën gjë do donin me siguri.

lek

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

KLSH me botime të reja në Panairin e Librit

Aktualitet

KLSH me botime të reja në Panairin e Librit

KLSH vjen në Panairin e Librit me 18 tituj të shtuar. Kolana e këtij institucioni përbëhet nga 95 botime, ndërsa deri në fund të vitit, kryetari Bujar Leskaj thotë se...

Varkat me kufoma vazhdojnë të shfaqen në brigjet japoneze

Kuriozitete

Varkat me kufoma vazhdojnë të shfaqen në brigjet japoneze

Rreth 100 varka druri, me pamje të rrënuar, janë shfaqur në brigjet e Japonisë gjatë këtij viti. Ndonjëherë janë bosh, ndonjëherë kanë kufoma ose skelete, ndaj dhe janë quajtur “varka...

Aksident tragjik në Kosovë, 3 të vdekur, plagoset dhe ambasadorja turke në Prishtinë

Bota Shqiptare

Aksident tragjik në Kosovë, 3 të vdekur, plagoset dhe ambasadorja turke në Prishtinë

Një aksident tragjik ka ndodhur në orët e pasdites së sotme në Mramor të Prishtinës, ku janë konfirmuar 3 persona të vdekur dhe 3 të tjerë të plagosur. Mediat në Kosovë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!