''Mirë që ke b*th, se tru ke mungesë të theksuar'', Kejvina i kthehet keq fansit

Hënë, 03 September 2018 19:17

Modelja, Kejvina Kthella, e cila u bë e famshme pas pjesëmarrjes në emisionin xing.al gjithmonë është komentuar për veshjet apo zgjedhjet e saj.

Së fundmi Kejvina ka vendosur të postoj foto nga pushimet në bregdetin shqiptar, ku konkretisht ndodhet në Jalë. Nga atje, modelja bukuroshe ka postuar një foto ku pozicioni të cilin ka marr për foto, i tregon të pasmet bombastike. Hipur mbi një bordurë, Kejvina ka ngjallur debat në komente me përshkrimin e fotos.

“Kush do me mbante nëse do rrezohesha?”, ka pyetur modelja ndjekësit e djemtë janë vërsulur për t’i komentuar se do ishin ata që do e mbanin. Mirëpo një fans e ka ofenduar atë duke i thënë:

“Mir që ke b*th, se tru ke munges të theksuar”, i shkruan ai. Ndërkohë modeles nuk i ka kaluar ky koment dhe ka vendosur që t’i përgjigjet: “shum problem e kam ket pjes ke te drejt. Po ti qe je i zgjuar me sa pal tru komenton?”.

tru

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kultivonin kanabis në Greqi, shqiptarët i merr më qafë helikopteri

Aktualitet

Kultivonin kanabis në Greqi, shqiptarët i merr më qafë helikopteri

Policia greke ka zbuluar një parcelë kanabis dhe ka arrestuar dy shtetas shqiptarë, të moshës 48 dhe 33 vjeç, që akuzohen se ishin kultivuesit e bimës narkotike. Kjo parcelë ndodhej në...

JA DHE KJO TJETRA/ Të qash apo të qeshësh, këto drejtojnë vendin sot

Aktualitet

JA DHE KJO TJETRA/ Të qash apo të qeshësh, këto drejtojnë vendin sot

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, u bë gazi i botës pak ditë më parë, teksa fjalën “karshi” e ndau në rrokje ndërkohë që fliste nga foltorja e Kuvendit. Por duket se...

Operacioni “Sintetiku”, arrestohen dy amerikanë në Tiranë

Aktualitet

Operacioni “Sintetiku”, arrestohen dy amerikanë në Tiranë

Drejtori i Departamentit të Policisë Kriminale ka njoftuar se dy amerikanë janë arrestuar në kuadër të operacioni “Sintetiku”. Të dy të arrestuarit akuzohen se prodhonin drogë sintetike në Tiranë. Te dy...