Xhensila dhe Besi kanë vendosur të mos postojnë asnjë foto të Ajkës, ja pse

Hënë, 03 September 2018 19:28

Ardhja në jetë e çiftit të njohur Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bë një ndër temat më të lakuara në rrjetet sociale.

I ftuar në emisionin ‘Rudina’ gazetari Eraldo Rexho ka zbuluar arsyen pse nuk do të shohim më foto të të voglës pas postimit të parë që ata kanë bërë pak kohë pas lindjes.

“Lajmet e shtatzënive janë gjithmonë të bukura, sidomos për fansat që mezi i presin. Për shembull, pas ardhjes në jetë të Ajkës, fansat arritën madje deri aty sa të hapnin një Instagram me emrin e Ajkës ku postonin foto të ndryshme. Megjithatë Besi dhe Xhensila nuk do të publikojnë asnjë foto. Duhet thënë se ata janë shumë supersticiozë, besojnë shumë tek syri dhe kjo është arsyeja' .

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Aktualitet

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Mes 11 personave të arrestuar si pjesë e grupit kriminal "Bajri", është edhe shtetasi Armir Grima, trajner i kombëtares së futbollit për femra i cili gjatë karrierës së tij sportive...

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Aktualitet

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Ada është një vajzë 23-vjeçare nga Berati, e cila pasi përfundoi studimet e larta vendosi që të qëndrojë në Tiranë për t’u punësuar.Por, në ambientet punëdhënëse që ajo ka frekuentuar...

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Aktualitet

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve në nënstacionin Selitës. OSHEE bën me dije se...