E tallnin për pamjen, por në tre vjet shndërrohet në një “seks-bombë”

Tuesday, 04 September 2018 08:41

Një femër britanike që vihej në lojë për shkak të pamjes së saj ka marrë një vendim radikal për të ndryshuar totalisht pamjen e saj.

24-vjeçarja Chloe Munnings ishte mbipeshë dhe për këtë shpesh e tallnin.

Por tre vjet më parë ajo nisi shndërrimin e saj, megjithëse tepër radikal.

Britanikja shpenzoi 27 mijë paund në operacione plastike.

Ajo rregulloi gjoksin, faqet, mollëzat, buzët dhe mban një korse për të ngushtuar mesin.

“Dëshiroja gjithmonë të isha perfekte, dhe mendoj se ja kam arritur”, thotë ajo.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mustafa: Kemi një President, të cili nuk mund t’i zëmë besë

Globi

Mustafa: Kemi një President, të cili nuk mund t’i zëmë besë

LDK vazhdon të insistojë se askush nuk mund ta përfaqësojë Kosovën në dialog pa mandatin e Kuvendit dhe kërkon që kjo çështje të mandatohet në Kuvend. Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa...

A u zbulua relike e kryqit të Krishtit? Zbulimi trondit arkeologët

Globi

A u zbulua relike e kryqit të Krishtit? Zbulimi trondit arkeologët

Një kryq i krishterë i jashtëzakonshëm prej ari u gjet gjatë gërmimeve arkeologjike në kalanë mesjetare në kodrën Trapesica, të qytetit Veliko Tarnovo, në Bullgarinë Qendrore. Kryqi zbulua ndërsa grupi i...

Hoxhaj kërkon mbështetjen e Gjermanisë për vizat dhe dialogun

Bota Shqiptare

Hoxhaj kërkon mbështetjen e Gjermanisë për vizat dhe dialogun

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka udhëtuar për në Berlin për të diskutuar për liberalizimin e vizave për qytetarët e Kosovës. Në këtë vizitë, Hoxhaj ka takuar këshilltarin kryesor për...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!