Brad Pitt ka filluar të humbasë sharmin, ja sa ndryshe duket ai

Tuesday, 04 September 2018 11:54

Javët e fundit ka qenë shumë i komentuar në mediat rozë.

Kjo për shkak të mosmarrëveshjeve që kanë lindur mes tij dhe ish-bashkëshortes, Angelina Jolie.

Jolie e kishte akuzuar Pitt se nuk po i paguan detyrimet ndaj fëmijëve, madje kjo çështje ka shkuar edhe në gjykatë.

54 vjeçari së fundi është shfaqur me stil të ri të flokëve, pra më të gjata se zakonisht, stil ky i cili i shkonte shumë atij. Duhet pranuar se vitet po i rëndojnë mbi supe Brad Pittit.

Projekti i fundit filmik i Pitt është “Once upon a Hollywood”, premiera e të cilit do të dalë vitin e ardhshëm.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vasili: Gjynah se nuk ke as moshë për të larë gjithë këto turpe!

Politikë

Vasili: Gjynah se nuk ke as moshë për të larë gjithë këto turpe!

NGA PETRIT VASILI Gramoz Ruçi zgjodhi te jete njesh me hajdutet e teatrit..... Kryetari i Kuvendit kishte nje shans te fundit per tu distancuar nga hajdutet e teatrit. Sot ai hodhi poshte...

Zbulimi i shtatoreve të Fehmi dhe Xhevë Lladrovci, merr pjesë edhe Presidenti Meta

Politikë

Zbulimi i shtatoreve të Fehmi dhe Xhevë Lladrovci, merr pjesë edhe Presidenti Meta

Në 20 vjetorin e rënies, në Drenas po mbahet manifestimi kushtuar dëshmorëve të kombit Fehmi Lladrovci dhe heroinës Xhevë Krasniqi-Lladrovci. Gjatë manifestimit përkujtimor, do të zbulohen shtatoret e dy heronjve të...

Shiste drogë në afërsi të shkollave, arrestohet 46 vjeçari i dënuar për vrasje

Aktualitet

Shiste drogë në afërsi të shkollave, arrestohet 46 vjeçari i dënuar për vrasje

Policia e Durrësit finalizoi operacionin e koduar "Fusha e Rërës" duke vënë në pranga 46 vjecarin Ardian Llana. Në kuadër të masave për rritjen e parametrave të sigurisë në shkolla,  parandalimit...