E konfirmuar, Eno Popi largohet nga 'Wake Up'

Tuesday, 04 September 2018 12:06

Fillimisht, ishte një foto gjatë përmbylljes së sezonit të "Wake Up", ku Eno u shfaq në krahë të stafit të emisionit të mëngjesit në "Top Channel", ku nuk kurseu as vlerësimin për të gjithë bashkëpunëtorët e tij. "Ekipi më i mirë. Të gjithë e bëmë më të mirë programin e mëngjesit", shkroi ai si dixhiturë shoqëruese në foton e rastit, dhe menjëherë u aludua se ajo i ngjante më shumë një fotoje lamtumire se sa një fotoje të zakonshme në mbyllje të një sezoni të suksesshëm televiziv.

Eno mohoi të gjithë zërat dhe hamendësimet e mundshme, moderatori u shpreh se për gjëra konkrete do të flisnim nga shtatori. Shtatori erdhi, dhe gjërat sapo u bën më të qarta dhe zyrtare.

Mjaftoi spoti i fundit i publikuar në faqen zyrtare të Top Channel që konfirmon se Eno Popi nuk do të jetë më pjesë e treshes simpatike të prezantuesve të Wake Up, pasi ky emision do të drejtohet tashmë, prej datës 10 shtator nga Ori Nebijaj dhe Isli Islami.

"Dilema" quhet emisioni i ri që prezantuesi i njohur do të drejtojë, format i cili i ngjan një game show televiziv, me shumë mundësi për të fituar miliona lekë që vihen në lojë të konkurrentëve të përzgjedhur.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...