Meghan Markle e bëri këtë çantë të shitet për 11 minuta

Tuesday, 04 September 2018 12:10

Ashtu si një kronometër, kur Meghan Markle vesh një gjë të re, ne menjëherë kuptojmë që duhet ta kemi në gardërobë. Ose, të paktën në listën e gjërave që duhet të blejmë. Një nga gjërat që duam më shumë nga gardëroba e saj është edhe çanta. Ndërsa Kate Middleton është e njohur për kapelat elegante në pamjen e saj, Meghan është e fiksuar pas çantës së vogël dhe është shumë larg stilit të vjetër të çantave klasike.

Dukesha e Sussex-it, shpeshherë shihet me një markë të preferuar të çantave  ajo që mban etiketën luksoze Starthberry. Në daljen e saj të parë mbretërore, ajo kishte një çantë ‘Strathberry Midi Tote’ (675 dollarë) dhe, sipas njoftimit për shtyp nga marka, çanta u shit në vetëm 11 minuta. Meghan, më vonë, erdhi në Edinburg me Strathberry (645 $) dhe të gjithë e kuptuam se tashmë, ajo duhej bërë trend.

Kështu, "efekti Meghan Markle" nuk ka qenë gjithmonë i thjeshtë për t’u prekur, sidomos në këtë lloj çante. Por, mos u shqetësoni, sepse kemi një lajm të mirë: marka shumë e kërkuar e çantave ka dalë zyrtarisht në Nordstrom. Nuk ka më nevojë për të humbur kohë. Nëse vërtet po kërkoni stilin e saj, atëherë bëni një kontroll në këtë faqe.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...