Ledri Vula i kthehet ‘dashurisë’ së vjetër

Tuesday, 04 September 2018 12:52

Reperi i njohur Ledri Vula, si duket ka gjetur pak kohë që angazhimet e përditshme me muzikë, t’i zëvendësojë me një pasion tjetër të madh.

Është ‘dashuria’ e tij e parë, basketbolli.

Sporti, për të cilin Ledri është shprehur gjithmonë se ishte ndër pasionet e tij më të mëdha.

Së bashku me shokë të tij, reperi ka gjetur kohë për argëtim, duke mos hezituar kështu, ta bëjë publike këtë gjë, përmes rrjetit të tij social.

Por, a po i kthehet Ledri ‘dashurisë’ së vjetër?

40751263 247902462536442 8437208166294355968 n

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Aktualitet

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Gazetarja Sonila Meço rikthehet përfundimisht në ekran pas një periudhe të gjatë tërheqjeje nga televizioni por kurrsesi nga profesioni i saj dhe kontakti me publikun. Meço është bërë zyrtarisht pjesë e...

BE në Tiranë për të integruar qeverinë apo Shqiperinë? – Vasili ka një pyetje për Soreca-n

Politikë

BE në Tiranë për të integruar qeverinë apo Shqiperinë? – Vasili ka një pyetje për Soreca-n

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Vasili, ka reaguar pas mbledhjes së Këshillit të Stabilizim Asociimit në Bruksel pa praninë e opozitës. Ai shkruan se opozita ka qenë nga vitit 2013...

Përplaset makina e mbushur me kanabis, humbet jetën transportuesi

Aktualitet

Përplaset makina e mbushur me kanabis, humbet jetën transportuesi

Në rrugën rurale që lidh fshatrat Kaçinar- Mirditë – Kaluer në Lezhë, në një terren të theksuar malor, shtetasi T.N. 34 vjeç, banues në Mirditë, duke drejtuar mjetin e tij...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!