Fansi e quan ‘eskortë’ dhe e pyet se sa merr për një orë, Oriola habit me reagimin e saj

Tuesday, 04 September 2018 13:10

Oriola Marashi prej disa kohësh është pjesë e grupit OTR. Ajo shpesh udhëton jashtë vendit për sete të ndryshme fotosh, por Instagrami i Oriolës mban shumë video ku modelja ekspozon format e saj seksi, por edhe momente gazmore nga përditshmëria e saj.

Përmes një videoje të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, modelja shqiptare Oriola Marashi ka tentuar të tregojë si e kemi më të lehtë qe ta njohim një shqiptar i cili jeton në një shtet të huaj.

Kafe, cigare dhe duke bezdisur komshiun, ka shkruar modelja krahas videos teksa shihet duke i bërë të trija këto veprime . Ajo ka marrë shumë komente pozitive në këtë foto, mirëpo nuk kanë munguar edhe ato negative.

Një fans ka lënë të kuptojë sikur ajo punon eskortë dhe i ka thënë se nuk është asgjë e keqe si dhe e ka pyetur se sa fiton për një orë.

Të themi të drejtën, menduam se Oriola do të acarohej shumë nga ky koment, por u duk shumë e qetë dhe i ktheu një përgjigje për t’u admiruar:

“Nuk është se kam ndonjë gjë me vajzat që bëjnë këtë punë, por nuk kam nevojë për këtë lloj pune, kam shumë talente nga të cilat mund të fitoj shumë para”, ia ktheu ajo.

kol

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Sport

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Skocia e ka mbyllur 2-0 përballjen në Loro Boriçi përballë Shqipërisë. Në minutën e 45’ ishte Fletcher ai i cili mposhti nga pika e bardhë e penalltisë portierin.

Kosova, sukses me 5 yje me Maltën

Sport

Kosova, sukses me 5 yje me Maltën

Përfaqësuesja kosovare e futbollit dominoi totalisht në transfertën e mbyllur 0-5 në Valeta kundër Maltës, në një ndeshje që i dha 3 pikë të rëndësishme në Ligën e Kombeve. Përballja në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!