Foto/ Rusja që po i vë flakën instagramit

Tuesday, 04 September 2018 13:27

Sveta Bilyalova është një modele ruse me mbi 5 milion ndjekës në instagram.

Ajo u rrit në Rusi, por u shpërngul në SHBA për të vazhduar karrierën e saj si modele sidomos pas famës që mori nga rrjetet sociale.

Bukuria e saj është e dukshme, por fansat e akuzojnë për ndërhyrje kirurgjike edhe pse ajo ka mohuar të ketë kryer operacione për të përsosur pamjen e saj.

Ndërkohë shijoni fotogalerinë e mëposhtme me fotot e saj më të bukura.

Modifikuar më Tuesday, 04 September 2018 13:40

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

KLSH me botime të reja në Panairin e Librit

Aktualitet

KLSH me botime të reja në Panairin e Librit

KLSH vjen në Panairin e Librit me 18 tituj të shtuar. Kolana e këtij institucioni përbëhet nga 95 botime, ndërsa deri në fund të vitit, kryetari Bujar Leskaj thotë se...

Varkat me kufoma vazhdojnë të shfaqen në brigjet japoneze

Kuriozitete

Varkat me kufoma vazhdojnë të shfaqen në brigjet japoneze

Rreth 100 varka druri, me pamje të rrënuar, janë shfaqur në brigjet e Japonisë gjatë këtij viti. Ndonjëherë janë bosh, ndonjëherë kanë kufoma ose skelete, ndaj dhe janë quajtur “varka...

Aksident tragjik në Kosovë, 3 të vdekur, plagoset dhe ambasadorja turke në Prishtinë

Bota Shqiptare

Aksident tragjik në Kosovë, 3 të vdekur, plagoset dhe ambasadorja turke në Prishtinë

Një aksident tragjik ka ndodhur në orët e pasdites së sotme në Mramor të Prishtinës, ku janë konfirmuar 3 persona të vdekur dhe 3 të tjerë të plagosur. Mediat në Kosovë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!