Është 50 vjeç, por Mihrije Braha provokon me linjat e saj perfekte!

Tuesday, 04 September 2018 14:35

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Edhe përkundër faktit se ka shumë vite karriere në skenë, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re.

E duke qenë se duket e tillë, ajo gjithmonë shfaqet me veshje të bukura dhe atraktive.

Mihrija është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo tani po i kalon pushimet verore me familjen e saj. Edhe pse i ka bërë 50 vjeç, trupi i Mihrijes duket si i një vajze 20 vjeçare.

Modifikuar më Tuesday, 04 September 2018 14:38

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kapet peshkaqeni 412 kg në Shqipëri

Aktualitet

Kapet peshkaqeni 412 kg në Shqipëri

Një tjetër peshkaqen është kapur këtë herë në rrjetat e peshkatarëve, në zonën e Himarës.  Një ditë më parë një peshkaqen , me gjatësi 3.5 m dhe me një peshë prej 400 kg u...

Kujdes! Këto shprehje do ju çojnë drejt ndarjes

Lifestyle

Kujdes! Këto shprehje do ju çojnë drejt ndarjes

Fjalët që u themi të dashurve tanë gjatë një argumenti të nxehtë ose ne një moment kur ndjehemi të lodhur mund të jenë të rrezikshme, aq sa mund ta bëjnë...

Kur e merr popullin për dele, më e mira në azil mund të përfundosh

Politikë

Kur e merr popullin për dele, më e mira në azil mund të përfundosh

Nga Naim Hasani Le te mësojnë sot me shume se kurrë drejtuesit e qeverise shqiptare dhe Kryerilindesi Edi Rama se as azili nuk i shpëton ata që abuzojnë dhe nënvlerësojnë, shajnë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!