Luana Vjollca uron Beyonce-n me këtë fotografi provokuese

Tuesday, 04 September 2018 15:44

Është tashmë një figurë publike, dhe çdo gjë rreth saj komentohet, janë linjat bombastike që e bëjnë që të tërheq vëmendjen e madhe, shkruan Kosovarja.

Si kurrë më parë ajo po shijon ditët më të bukura dhe pjesa më e madh e kohës i shkon në pushime por gjithmonë duke mos anashkaluar dhe angazhimet që ka në muzikë por edhe në televizion.

Luana si duket për ditëlindje mori këtë dhuratë nga i dashuri këto pushime dhe nga atje si gjithmonë sjell ato pamjet përvëluese dhe aq të pa rezistueshme sidomos për gjininë mashkullore. Luana ka marrë komente të shumta në këtë imazh ku vërtetë duket aq joshëse.

Por një gjë shumë interesante ajo i ka lënë kësaj fotografie një mbishkrim, “urime ditëlindjen’ Byonce. Ditë më parë festoi Luana ditëlindjen , ajo përveçse uron divën e popit kujton se shumë afër njëra tjetrës ato festojnë ditëlindjet

Screenshot 1

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...