Victoria Beckham tregon sekretin e jetëgjatësisë së martesës

Tuesday, 04 September 2018 15:40

Victoria dhe David Beckham kanë plot dy dekada që janë bashkë dhe janë më të dashuruar se kurrë.

Të gjithë e kanë zili marrëdhënien e tyre, edhe pse shumë herë mediat kanë shkruar dhe komentuar se martesa e tyre ka pasur krisje. Por kanë qenë vetë ata të dy që i kanë dhënë fund këtyre spekulimeve.

Victoria së fundmi ka qenë pjesë e revistës “British Vogue” ku ka realizuar një intervistë 360 gradë ku ka folur për katër fëmijët, karrierën e saj, por edhe për marrëdhënien me bashkëshortin e saj David Beckham.

Në lidhje me marrëdhënien 20-vjeçare me David Beckham, Victoria u shpreh se ata kanë mësuar të injorojnë gjërat e pakuptimta. “Kemi kuptuar se jemi më të fortë kur jemi të bashkuar, sesa të ndarë. A do të ishim në këtë pozitë ku jemi sot nëse s’do të ishim bashkë?”

David, po ashtu edhe Victoria njihen si çifti që kanë shumë fansa rreth vetes prandaj qëndrojnë aktiv edhe në rrjete sociale aty ku ndajnë momente nga më të ndryshmet me ta.

640 0 5b8e3019de3fe

article 2138251 12DFF0F7000005DC 796 634x773

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Makina shpërthen në flakë, ja ku ka ndodhur

Aktualitet

Makina shpërthen në flakë, ja ku ka ndodhur

Një automjet u përfshi nga flakët në Elbasan. Ngjarja ndodhi gjatë natës në lagjen "Partizani" dhe sipas policisë makina ishte e parkuar në momentin kur u dogj. "Gjatë natës në lagjen...

Tani do të hani më shumë, mësoni të vërtetat që nuk i keni ditur për makaronat

Shëndeti

Tani do të hani më shumë, mësoni të vërtetat që nuk i keni ditur për makaronat

Janë të paktën 10 legjenda ato që nuk i paskemi ditur deri tani për makaronat – pjatën më të preferuar të italianëve. Aidepi, Lidhja e Industrive të Ëmbëlsirave dhe të Pastës...

Çfarë i bën gjoksit Oriola Marashi, 'bombat' e saj rriten dita-ditës

Show-biz

Çfarë i bën gjoksit Oriola Marashi, 'bombat' e saj rriten dita-ditës

Oriola Maashi ka qëlluar sërish në shenjë me postimin e saj.  Ajo ja ka dalë të tërheqë vëmendjen. Një set i ri fotografik e ka sjellë atë sërish bune dhe mjaft të freskët...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!