Uouuu! Kur 3 Kardashiane bëhen bashkë në një vend… në Malibu bie ‘cunami’

Tuesday, 04 September 2018 17:13

Ka bërë karrierë me “asetet” e saj të famshme, por Kim Kardashian u pa e mbuluar në plazhin e Malibusë, aty ku motrat e saj Kourtney dhe Kendall i morën vëmendjen për një ditë.

Në një kohë që Kimi ishte mbuluar me një peshqir të bardhë, Kourtney dhe Kendall treguan format me bikini të vogla.

Sigurisht që në ditët në vazhdim presim një kundërpërgjigje nga Kimi…

 

auto kim161535993387

auto kim131535993398

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mourinho do Neymarin tek United, garancitë që i ofron brazilianit

Sport

Mourinho do Neymarin tek United, garancitë që i ofron brazilianit

Pas zhgënjimit në merkaton e verës duket se portugezi Mourinho e ngre stekën e pretendimeve. Tashmë Manchester United përgatitet për një operacion madhor, siç është transferimi i “yllit” të PSG...

Italianët: Shqipëria, mes peizazheve të mrekullueshme dhe mikpritjes së jashtëzakonshme

Aktualitet

Italianët: Shqipëria, mes peizazheve të mrekullueshme dhe mikpritjes së jashtëzakonshme

Shqipëria është një pjesë e paprekur dhe e pashkelur në misterin kompleks të Europës. Kështu e nisin artikullin e disa ditëve në parë italianët e medias online Ticino-20minuti. Për to, Shqipëria...

Po ndotim më shumë Shqipërinë dhe po i përpunojmë më pak mbetjet

Aktualitet

Po ndotim më shumë Shqipërinë dhe po i përpunojmë më pak mbetjet

Sasia e mbetjeve ka ardhur në rritje vitin e kaluar por aftësitë për menaxhimin dhe përpunimin e tyre kanë shënuar rënie në raport me vitin 2016. Sipas të dhënave të INSTAT...