Roza Lati bën ndryshim drastik në pamje

Tuesday, 04 September 2018 17:54

Moderatorja e njohur Roza Lati është padyshim një ndër më të komentuarat nga mediat rozë.

E suksesshme në punën që e bën me shumë përkushtim, ajo qëndron edhe aktive në rrjete sociale.

Një imazh që  ka publikuar së fundmi ka qenë ai i cili u diskutua shumë pasi Roza duket krejtësisht ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim.

Faktikisht nëse nuk do ishte e publikuar në pikërisht Instagramin e saj, publiku nuk do ta njihte. Me pamjen e re duket edhe provokative.

rozaaa

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basketboll, Tirana tërhiqet nga Liga Ballkanike, ja arsyeja skandaloze

Sport

Basketboll, Tirana tërhiqet nga Liga Ballkanike, ja arsyeja skandaloze

Liga Ballkanike e Basketbollit është një mundësi shumë e mirë për ekipet shqiptare për të treguar vlerat e tyre. Këtë mundësi e ka Tirana por ekipi bardheblu ka vendosur që...

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Politikë

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Kryetari i Bashksië së Librazhdit, Kastriot Gurra është hedhur në sulm frontal ndaj kreut të PD, Bujar Vreto duke angazhuar edhe punonjësit e institucionit që ai drejton të bëjnë propagandë...

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Aktualitet

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Policia e Kosovës ka ndërmarrë një operacion në Prishtinë dhe Gjakovë, ndërsa ka arrestuar 22 persona pasi akuzohen për shfrytëzim prostitucioni. Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me...