Rita Ora prezanton qenushin, fansat "shqyejnë sytë" pas detajit të pazakontë në foto

E mërkurë, 05 September 2018 09:22

Rita Ora gjatë ditës së sotme në llogarinë e saj në Instagram ka prezantuar mikun e saj më të mirë.

Ajo shfaqet në foto e veshur me një minifund dhe një këmishë ngjyrë vishnje, ndërkohë në dorë mban një top pingpongu duke ia afruar qenushit të saj.

Këtë radhë këngëtarja ka përdorur pak make up, por kjo nuk e ka penguar atë që të marrë pëlqimin e fansave në Instagram.

Disa prej tyre e vlerësojnë për dashurinë dhe kujdesin ndaj qenit, ndërsa pjesa tjetër komentojnë veshjen dhe linjat tërheqëse.

Një detaj që u ka rënë në sy fansave, ka qenë fustani me qime të gjata që Rita mban veshur. Pjesa e pazakontë e fotos, që është komentuar shumë gjendet pikërisht midis çizmeve të zeza të saj.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!