Ndryshimi drastik i Kim Kardashian nga viti 1998

E mërkurë, 05 September 2018 14:14

Kim Kardashian është njëra nga personazhet më të njohura në botë, sidomos për shkak të skandaleve dhe protagonizmit të saj.

Këtë herë, ajo vjen me një risi, ku në llogarinë e saj në “Instagram” ka publikuar një imazh nga viti 1998.

Ajo dukej shumë më ndryshe, pa grimin e rënduar dhe me flokët e lidhura si një fëmijë.

Duket qartë se operacionet kanë një rol të madh në bukurinë dhe famën e zeshkanes bukuroshe.

kim 3 1

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Kuriozitete

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Rreth 130 vite pasi kilogrami u përcaktua nga një masë metali që është mbajtur në një kasafortë në Paris, shkencëtarët kanë votuar për ndryshim dhe një sistem të ri që...

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd – Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pranë lokalit të njohur me emrin “Zeneli”. Ka qenë një autobus që është përplasur me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!