Nick Jonas fejohet, ish e dashura Olivia ka dy fjalë për ti thënë

E mërkurë, 05 September 2018 14:30

Olivia Culpo ka folur rreth fejesës së ish të dashurit të saj, Nick Jonas.

Modelja 26-vjeçare dhe Miss Universe, tha se ajo është ‘shumë e lumtur’ për fejesën e këngëtari 25-vjeçar me Priyanka Chopra.

‘Unë mendoj se çdo herë dikush mund të gjejë dashurinë, veçanërisht në këtë industri, por është e vështirë’, tha Olivia.

‘Kështu që unë jam e lumtur për të’.

Olivia dhe Nick u lidhën në vitin 2013 para se të ndaheshin dy vjet më vonë.

‘Uroj që të gjithë të mund ta gjejnë dashurinë dhe lumturinë’, vazhdoi Olivia.

092117culpo

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!