Merkatoja Televizive/ Ja kush do të jetë prezantuesja e njohur që do i bashkohet Tv Klan

E mërkurë, 05 September 2018 16:05

 Pas largimit të moderatores Nevina Shtylla nga ekrani i Klan nuk dihej se cila moderatore do të zinte vendin e saj në prezantimin e emisionin “Jo vetëm modë”.

Do të jetë pikërisht bukuroshja Orinda Huta, e cila është larguar nga ‘Vizion Plus’ ku qëndron prej vitesh për tu pozicionuar në Klan.

Moderatorja është parë shpesh këto ditë në Klan ku përvecse do të jetë anëtare e jurisë së të rinjve në “Kënga Magjike” i është besuar edhe ky format televiziv. 

Ndërkohë mësohet se Nevina Shtylla do të jetë në Top Channel.

Kujtojmë se vite më parë Orinda ka qenë autore e emisionit “Next”, ku Nevina ka qenë prezantuese për disa sezone.

gyhh

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!