Foto/ Modelja daneze Nina Agdal, një 'bombë' e instagramit

E mërkurë, 05 September 2018 16:24

Nina Brohus Agdal është një modele daneze shumë e njohur.

Ajo u zbulua në rrugët e qytetit të saj. Ajo u fut në një garë modelingu pa pasur fare eksperiencë në këtë fushë. Edhe pse nuk fitoi ajo përsëri firmosi një kontratë më kompaninë e modelingut.

Ajo ka qenë pjesë e kopertinave të njohura si Vogue Mexico, Elle, Cosmopolitan dhe CR fashion.

Nina numëron 1.7 ndjekës në Instagram dhe të gjithë janë të mahnitur nga fotot e saj tepër të bukura dhe provokuese.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...