Dua Lipa shkëlqen në koncertin e “Jaguarit” në Amsterdam

E mërkurë, 05 September 2018 17:34

Dua Lipa është përzgjedhur këtë vit si imazhi i veturave “Jaguar”.

Vet kompania kishte njoftuar javë më parë se kishte arritur një bashkëpunim me artisten shqiptare, për të promovuar një partneritet të teknologjisë së fundit me brendin e automjeteve.

Më 3 shtator, artistja shqiptare me famë botërore mbajti një koncert ekskluziv në Amsterdam të Holandës, nën patronatin e Jaguar, koncert i titulluar “The PACE: Season One”.

Përveç performancës së këngëtares, në këtë koncert janë promovuar modelet e popullarizuara SUV të Jaguarit.

Dua ka dhuruar një performancë spektakolare, duke kënduar disa nga hitet e saj më të fundit.

Ajo ka shkëlqyer e veshur me një fustan plot shkëlqim, me prerje të shumta, teksa dukej tërheqëse me flokët e saj të zeza dhe të shkurtra.

Ndërkohë, artistja shqiptare ka realizuar edhe një set të ri fotografik, në promovimin e modeleve të reja të veturës, ku dukej po ashtu mjaft joshëse e veshur me kostumin blu me shkëlqim.

Dua gjithashtu ka paralajmëruar se nesër (e enjte), do të publikojë këngën e saj më të re “Electricity”.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Bota Shqiptare

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Ministria e Punëve të Jashtme të Maqedonisë i ka dorëzuar Hungarisë notë proteste lidhur me ikjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe me kërkesën së tij për azil në Hungari. Sot në...

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Aktualitet

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Ndërtesa e Gjykatës së Lartë është kthyer në një depo dosjesh që nuk dihet se kur do shqyrtohen. Janë 30 mijë dosje pezull të vendosura në salla, korridore dhe zyrat...

Enrique Iglesias kap fansen nga të pasmet, ajo e puth

Lifestyle

Enrique Iglesias kap fansen nga të pasmet, ajo e puth

Këngëtari i famshëm Enrique Iglesias në turnetë botërore ka kënaqur dhjetëra femra që kanë pasur fat që t’i këndojnë këngën “Hero”. Këngëtari është një prej meshkujt më të dëshiruar nga femrat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!