FOTO/ Lajme të bukura nga Albani dhe Miriami

E mërkurë, 05 September 2018 17:58

Janë një model për shumë çifte dhe të themi një shembull për shumë artist se si ndërtohet jeta dhe në çift dhe karriera muzikore, duke mos u bazuar dhe për të arritur famën nëpërmjet jetës private, por ata din ta ndërtojnë nëpërmjet vlerave dhe suksesit në muzikë, shkruan Kosovarja.

Ata sikur edhe kanë thënë shpesh herë se janë bekuar më dashurinë e njëri tjetrit, u bekuan me ardhjen në jetë edhe të vajzës Ameli. Janë njëri nga çiftet e show bizit të cilët asnjëherë nuk u përfolën për asnjë skandal të vetëm.

Të interesohesh në profilet e tyre sheh vetëm komente pozitive dhe duke i komplimentuar për familjen e mrekullueshme që ata dinë ta mbajnë.

Janë vërtetë të mrekullueshëm çdo imazh çdo paraqitje e tyre është aq pozitiv sikur edhe kjo e sotmja e cila rrezaton dhe shkëlqen, Albani dhe Miriami nëpërmjet kësaj fotografie kanë dhënë edhe një lajmë që siç duket do jetë edhe një bashkëpunim tjetër i radhës.

Modifikuar më E mërkurë, 05 September 2018 18:01

Video

Mirmengjes 🤗 #GjeraTeBukuraPoVijne ✨

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen formacionet anti-Uells, Panucci nuk ndryshon

Sport

Publikohen formacionet anti-Uells, Panucci nuk ndryshon

Shqipëria pret në "Elbasan Arena" Uellsin në një miqësore luksi. Kuqezinjtë do të tentojnë të bëjnë kthesën, pas asaj humbje turpëruese 4-0 ndaj Skocisë dhe përballë Bale me shokë kërkojnë vetëm...

Largimi i Panuccit, Duka: Nuk është në dorën time

Sport

Largimi i Panuccit, Duka: Nuk është në dorën time

Qëndrimi ose jo i Christian Panuccit është kthyer në një çështje në kombëtaren shqiptare. Rezultatet negative dhe loja e dobët kanë bërë që drejt italianit të vërshojnë kritika të shumta. Megjithatë...

KPK e kualifikoi, ndërkombëtarët kërkojnë përjashtimin e prokurorin

Aktualitet

KPK e kualifikoi, ndërkombëtarët kërkojnë përjashtimin e prokurorin

Komisioneri Publik ka ankimuar vendimin për kalimin e procesit të vettingut për gjyqtarin e Gjykatës së Apelit të Shkodrës, Arben Dollapaj. Sipas Komisionerit Publik, hetimi nga Komisioni i Pavarur i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!