FOTO/ Lajme të bukura nga Albani dhe Miriami

E mërkurë, 05 September 2018 17:58

Janë një model për shumë çifte dhe të themi një shembull për shumë artist se si ndërtohet jeta dhe në çift dhe karriera muzikore, duke mos u bazuar dhe për të arritur famën nëpërmjet jetës private, por ata din ta ndërtojnë nëpërmjet vlerave dhe suksesit në muzikë, shkruan Kosovarja.

Ata sikur edhe kanë thënë shpesh herë se janë bekuar më dashurinë e njëri tjetrit, u bekuan me ardhjen në jetë edhe të vajzës Ameli. Janë njëri nga çiftet e show bizit të cilët asnjëherë nuk u përfolën për asnjë skandal të vetëm.

Të interesohesh në profilet e tyre sheh vetëm komente pozitive dhe duke i komplimentuar për familjen e mrekullueshme që ata dinë ta mbajnë.

Janë vërtetë të mrekullueshëm çdo imazh çdo paraqitje e tyre është aq pozitiv sikur edhe kjo e sotmja e cila rrezaton dhe shkëlqen, Albani dhe Miriami nëpërmjet kësaj fotografie kanë dhënë edhe një lajmë që siç duket do jetë edhe një bashkëpunim tjetër i radhës.

Modifikuar më E mërkurë, 05 September 2018 18:01

Video

Mirmengjes 🤗 #GjeraTeBukuraPoVijne ✨

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Grabitësi shqiptar kërcënon shqip dhe grabit 4 zviceranët

Bota Shqiptare

Grabitësi shqiptar kërcënon shqip dhe grabit 4 zviceranët

Natën e shkuar, rreth orës 00.15, katër burra u përballën me një person që fillimisht nuk e kuptuan se çfarë donte të thoshte. Pasi nuk u kuptua në gjermanisht, autori...

Dezinsektimi me fushata që “ha” fonde! Mushkonjat ngelen një shqetësim, sidomos në zonat bregdetare

Aktualitet

Dezinsektimi me fushata që “ha” fonde! Mushkonjat ngelen një shqetësim, sidomos në zonat bregdetare

Gjatë sezonit të verës një nga shqetësimet që shoqëron pushuesit dhe jo vetëm pranë zonave bregdetare është edhe pickimi nga mushkonjat. Edhe pse shteti shqiptar ka pesë vjet që u...

Si e morën shqiptarët kontrollin e drogës në Britani!

Aktualitet

Si e morën shqiptarët kontrollin e drogës në Britani!

Mafia shqiptare ka marrë nën kontroll tregun e kokainës në Mbretërinë e Bashkuar duke përdorur “modelin Amazon”, sipas ekspertëve kriminalistikë atje. Ata marrin përfitimet maksimale duke ofruar produkte me cilësi të...