Stefano Gabbana 'masakron' fustanin e nusërisë së Chiara Ferragni-t

E mërkurë, 05 September 2018 18:56

Blogerja Chiara Ferragni dhe reperi Fedez u martuan më datën 1 shtator me një nga ceremonitë më ekstravagante që kemi parë. Një spektakël fishekzjarresh, karnavale në një luna-park, një koncert madhështor dhe jo një apo dy, por tre fustane nusërie të Dior-it, që Chiara ndërroi gjatë natës. Por stilistit me famë botërore, Stefano Gabbana-s nuk i pëlqeu zgjedhja e një prej fustaneve të blogeres dhe e shprehu këtë gjë publikisht pa asnjë problem.

Ai komentoi në një foto të Chiara-s të postuar nga Harper`s Bazaar Uk dhe nuk u rezervua aspak në komentin e tij. “I lirë”, -ka shkruar Gabbana duke lënë të kuptohet që fustani nuk i kishte pëlqyer aspak. Ky koment i stilistit është pasuar me shumë komente të tjera nga ndjekësit që iu kundërvunë menjëherë.

Po flet për firmën tënde”; “I lirë je ti me këto komente” janë vetëm dy nga shumë përgjigjet që i kanë kthyer Gabbana-s. Kjo nuk është hera e parë që stilisti i famshëm bën komente të ashpra që nxisin reagime nga njerëzit. Rasti i fundit ishte ai me Selena Gomez-in, të cilën ai e quajti të shëmtuar.

 640 0 5b8eb6cfa85ed

 640 0 5b8eb6ce60b15

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!