Tayna u kundërpërgjigjet repereve të reja që po i bëjnë ‘diss’

E mërkurë, 05 September 2018 19:28

Reperja e re, Tayna, është shndërruar në një prej emrave më të pëlqyer të momentit.

Ajo ka qenë shumë aktive këtë verë me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

Trendi i femrave të reja në estradë që këndojnë ‘hip-hop’ është bërë shumë i përhapur së fundmi, teksa mënyra më e mirë drejt ngjitjes në karrierë, është të bësh ‘diss’ ndaj dikujt tjetër.

Diçka e tillë ka filluar të ndodhë edhe me Taynën, e cila në një shkrim të publikuar së fundmi në InstaStory, ka treguar se nuk ka diçka personale me askënd, por ata që i bëjnë ‘diss’ duhet të kenë kujdes.

“Nuk kam asnjë problem me asnjërën, edhe kam dëshirë që femrat të jenë sa më lart me arrit, por duke mos e gënjyer veten. Ama kur t’më kapesh mua, duhesh me u mendu dy herë”, ka shkruar Tayna.

Më tej, ajo i kundërpërgjigjet edhe disa prej atyre që kanë hedhur dyshime në shkollimin e saj.

“Edhe sa për fakultet, atë e kryej edhe unë me shumë qejf, por s’bën me bo diçka që s’din vetëm sepse është në trend”, ka përfunduar Tayna. 

aaa15361679101536167952

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...